Judo Nieuws


ê 2014 ê 2014 ê 2014 ê


Judo examens  (31 januari 2014)

Op 31 december hebben onze judoka's weer examen gedaan. Hier staan de uitslagen

Hier de foto's van de eerste groep

Hier de foto's van de tweede groep

Hier de foto's van de derde groep


ê 2009 ê 2009 ê 2009 ê


Clubkampioenschappen 2009 (27 maart 2009)

Vrijdag 27 maart hebben we onze clubkampioenschappen gehouden.

Van onze kampioenen hebben we natuurlijk een aantal foto's gemaakt.

    Foto's van groep 1, groep 2 en groep 3

 

De uitslag:
Groep - Poule Plaats Naam
1-1 1 Fabian Dekkers
2 Mariska Vos
3 Judith Dekkers
3 Jeroen Meijer
   
1-2 1 Stef Schoondermark
2 Twan de Bie
3 Karianne van Herwijnen
4 Thijs Roubos
5 Jeroen van der Linden
   
1-3 1 Patrick Vos
2 Sterre Dekkers
3 Tobias dekkers
4 Stijn Nieuwenhuizen
   
2-4 1 Bas Grootswagers
2 Antwan van Tilborgh
3 Gilbert van Steenis
3 Nick Branderhorst
   
2-5 1 Tom Smit
2 Guido Verhoeven
3 Wesley van Oorschot
4 Aiden van Binnendijk
   
2-6 1 Siem Korthout
2 Sayeef Carbiére
3 Toon Haakmeester
4 Sander Hoefnagel
   
2-7 1 Rob Craaijo
2 Niels Dekkers
3 Milo van Binnendijk
3 Wilrick de Rooij
4 Nick Heurter
   
3-8 1 Angelo Kerst
2 Martijn van der Linden
3 Stefan Koole
4 Roy van Vught
   
3-9 1 Bram Nordmeijer
2 Giorgio Kerst
3 Giovanni Kerst
3 Gert-Jan Lambooij


Vriendschappelijk tournooi in Geertruidenberg  (21 maart 2009)

Op zaterdag 21 maart hebben een aantal van onze judoka's meegedaan met een vriendschappelijk toernooi bij Nintai in Geertruidenberg.

- het weer was goed,

- de sfeer was goed en

- het ware leuke wedstrijden.

Hiervan hebben we foto's op onze eigen site staan.

Ook hebben we wat filmpjes.

Ook heeft Nintai een aantal foto's op hun website geplaatst en een verslag geschreven.

 


ê 2008 ê 2008 ê 2008 ê


Judo examens  (19 december 2008)

Op 19 december hebben onze judoka's weer examen gedaan.

Hier de foto's van de eerste groep

Hier de foto's van de tweede groep

Hier de foto's van de derde groep


Judo examens  (20 en 27 juni 2008)

Op 20 en 27 juni hebben onze judoka's weer examen gedaan, hieronder vind je de uitslag.

Groep 1:

Gele Band (5e Kyu) Niels Dekkers
2e Gele slip Manouk Verhagen, Fabian Dekkers, Nick Driessen, Mariska Vos, Jeroen van de Linden en Karlijn Willemsz
1e Gele slip Judith Dekkers, Thijs Brouwer en Tobias Dekkers
Witte Band (6e Kyu) Karianne van Herwijnen, Daphne de Fijter, Patrick Vos, Stijn Nieuwenhuizen, Sterre Dekkers, Bram van Hoof en Lars Blom

 

Groep 2:

1e Groene slip Tom Smit
Oranje Band (4e Kyu) Kevin Nieuwenhuizen en Wesley van Oorschot
2e Oranje slip Sayeef Carbiére
1e Oranje slip Roel Gremmen, Mark van Caem, Marin Zwart en Jan Mosheuvel
Gele Band (5e Kyu) Bas Grootswagers, Danny Snijders, Nick Branderhorst, Gerben Vos, Wilrick de Rooij en Rob  Craaijo
2e Gele slip Toon Haakmeester en Siem Korthout
1e Gele slip Aiden van Binnendijk, Gilbert van Steenis, Sander Hoefnagel, Milo van Binnendijk en Nick Heuter
Witte Band (6e Kyu) Renate Smit, Sharon van Daal en Maikel van Daal

 

Groep 3:

Bruine Band (1e Kyu) Giorgio Kerst, Henri Henraat en Bart Lambooy
Blauwe Band (2e Kyu) Jesse Leemans
1e Blauwe slip Kevin van Dieën
Groene Band (3e Kyu) Marcel de Groot, Stefan Koole en Mark Jonkers
Oranje Band (4e Kyu) Duncan Decoz
2e Oranje slip Giancarlo Henraat

 

Natuurlijk hebben we hier ook mooie foto's van!

 


Clubkampioenschappen 2008 (4 april 2008)

Vrijdag 4 april hebben we onze clubkampioenschappen gehouden.

Van onze kampioenen hebben we natuurlijk een aantal foto's gemaakt.

 

De uitslag:
Groep - Poule Plaats Naam
1-1 1 Patrick Vos
2 Stijn Nieuwenhuizen
3 Lars Blom
4 Bram van Hoof
   
1-2 1 Niels Dekkers
2 Karlijn Willemsz
3 Jeroen van de  Linden
4 Bert de Vink
   
1-3 1 Bowien van Oosterhout
2 Manouk Verhagen
3 Judith Dekkers
4 Mariska Vos
   
2-1 1 Jan Mosheuvel
2 Sayeef Carbiére
3 Milovan Binnendijk
4 Giancarlo Henraat
5 Nick Heuter
   
2-2 1 Storm van Duuren
2 Siem Korthout
3 Rob Craaijo
4 Sander Hoefnagel
   
2-3 1 Nick Branderhorst
2 Toon Haakmeester
3 Gerben Vos
4 Danny Snijders
   
2-4 1 Tom Smit
2 Guido Verhoeven
3 Wesley van Oorschot
4 Aidenvan Binnendijk
4 Gilbertvan Steenis
   
2-5 1 Duncan Decoz
2 Linda Lambooy
3 Mark van Caem
4 Bas Grootswagers
4 Collin Boons
   
3-1 1 Angelo Kerst
2 Wouter Moerman
3 Jesse Leemans
4 Martijn van de Linden
4 Duncan Decoz
   
3-2 1 Giovani Kerst
2 Bart Lambooy
3 Giorgio Kerst
4 Kevin van Dieën

 

 

 


Michelle en Gert-Jan geven les op de Poort en de Dr. Hordijkschool (januari 2008)
Op 18 en 24 januari hebben Michelle en Gert-Jan les gegeven op de Poort en de Dr. Hordijkschool voor het project SportM!X. SportM!X is een sportproject dat leerlingen van het speciaal onderwijs stimuleert om te gaan sporten. In november is er een enquête afgenomen onder de leerlingen waardoor er verschillende sportvoorkeuren naar voren kwamen. Judo was erg populair onder de leerlingen van de scholen waardoor Z.S.V. Zidewinde is benaderd om les te geven. Lees hier verder!

ê 2007 ê 2007 ê 2007 ê


Judo tijdens de herfstvakantie (26 oktober 2007)

Vrijdag 26 oktober (tijdens de herfstvakantie) hebben we een aantal foto's gemaakt.

De foto's zijn niet allemaal even scherp, maar geven een goede indruk.

Helaas was de verwarming ook op vakantiestand, het was dus erg koud in onze dojo.

De dekens kwamen behalve tijdens de les dus ook tijdens het wachten goed van pas.


Judo examens (22 juni 2007)

Vrijdag 22 juni hebben onze judoka's examen gedaan, hieronder vind je de uitslagen:

Groep 1:

Gele Band (5e Kyu) Sayeef Carbiére, Giancarlo Henraat, Storm van Duuren
2e Gele slip Guido Verhoeven, Marin Zwart, Jan Mosheuvel
1e Gele slip Danny Snijders, Gerben Vos, Jesse Heffels, Wilrick de Rooij, Rob Craaijo, Bert de Vink, Nick Branderhorst, Niels Dekkers
Witte Band (6e Kyu) Nick Driessen, Fabian Dekers, Jeroen van de Linden, Bowien van Oosterhout

Toon Haakmeester, Siem Korthout, Joey Meeuwessen, Rob Steenbergen, Manouk Verhagen, Karlijn Willemsz

 

Groep 2:

Groene Band (3e Kyu) Linda Lambooy
2e Groene slip Christian Vosman
1e Groene slip Stefan Koole
2e Oranje slip Tom Smit
1e Oranje slip Stefan Grims, Roy van Vugt
Gele Band (5e Kyu) Collin Boons, Melissa Kerst, Wesley van Oorschot
2e Gele slip Roel Gremmen
1e Gele slip Bas Grootswagers
Witte Band (6e Kyu) Mariska Vos

 

Groep 3:

Bruine Band (1e Kyu) Leendert Koenen
2e Blauwe slip Wouter Moerman
1e Blauwe slip Jesse Leemans
1e Oranje slip Duncan Decoz, Kevin Nieuwenhuizen
Gele Band (5e Kyu) Marcel de Groot

 

Natuurlijk hebben we hier ook mooie foto's van!


Zwarte band voor Michelle Wassink (3 juni 2007)

Zondag 3 juni 2007 waren er in ons district examens voor zwarte band (1e t/m 3e dan) judo te Gilze.

Michelle Wassink heeft hier aan deelgenomen en dit met goed gevolg afgelegd.

Het examen voor haar 1e dan bestaat uit de volgende drie onderdelen:

1). Staande technieken

2). Grondwerk

3). Nage-No-Kata serrie 1t/m 3

Onderdeel 1 en 2 zijn vast voorgeschreven technieken, maar men heeft de keuze om middels een eigen werkstuk hier zelf vorm aan te geven.

Michelle had er voor gekozen om een eigen werkstuk te laten zien van staande technieken en grondwerk.

Toen ze klaar was met de uitvoering hiervan, moest ze van de examen commissie bepaalde onderdelen uitdiepen en opnieuw laten zien.

Als laatste heeft ze er voor gekozen om het Nage-No-Kata laten zien. Dit is een stijlvorm van technieken welke in vast voorgeschreven vorm gedemonstreerd dienen te worden.

Na een dik half uur op de mat te hebben gestaan en de spanningen tot het uiterste opliepen werd uiteindelijk Michelle door de examencommissie gefeliciteerd met het behalen van haar eerste dan (Sho-dan beginnersgraad).

 

Van harte gefeliciteerd met dit behaalde resultaat,

 

Patrick Blom


Clubkampioenschappen (16 maart 2007)

Op 16 maart 2007 hielden we onze clubkampioenschappen, kijk hier voor "het boekje"

 


Jeugd Judotoernooi (3 februari 2007)

Op 3 februari hebben we in Zidewinde een jeugd judotoernooi georganiseerd,
de foto's vind je hier.