Onze Foto's

 

__________ 2018 __________

 

Clubkampioenschappen judo op 25 mei 2018

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

__________ 2017 __________

 

Clubkampioenschappen judo op 14 juli 2017

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

50 jarig Jubileum Senioren in de kantine van Zidewinde op 24 juni 2017

 

50 jarig Jubileum Junioren in Duinoord op 17 juni 2017

...en met de bijbehorende filmpjes...

 

Examens judo op 9 juni 2017

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Examens judo op 27 januari 2017

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Nieuwjaarsreceptie in de kantine van Zidewinde op 4 januari 2017

 

__________ 2016 __________

 

Clubkampioenschappen judo op 22 juli 2016

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Algemene Ledenvergadering in de kantine van Zidewinde op 16 maart 2016

 

Examens judo op 29 januari 2016

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Nieuwjaarsreceptie in de kantine van Zidewinde op 6 januari 2016

 

__________ 2015 __________

 

Clubkampioenschappen judo op 17 juli 2015

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Judoexamens op 10 juli 2015 in onze Dojo

 

Onze tafeltennisers werden kampioen in Zidewinde op 3 april 2015

 

Algemene Ledenvergadering in de kantine van Zidewinde op 18 maart 2015

 

Examens judo op 30 januari 2015

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Kampioen in Mannen 2 in Zidewinde op 23 januari 2015

 

Nieuwjaarsreceptie in de kantine van Zidewinde op 7 januari 2015

 

__________ 2014 __________

 

Algemene Ledenvergadering in de kantine van Zidewinde op 12 maart 2014

 

Examens judo op 31 januari 2014

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Nieuwjaarsreceptie in de kantine van Zidewinde op 8 januari 2014

 

__________ 2013 __________

 

Algemene Ledenvergadering in de kantine van Zidewinde op 6 maart 2013

 

Huldiging 1e team in de kantine van Zidewinde op 1 februari 2013

 

Examens judo op 25 januari 2013

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Nieuwjaarsreceptie in de kantine van Zidewinde op 9 januari 2013

 

__________ 2012 __________

Examens judo op 8 juni 2012

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Decorering van Anton Kroot (Lid in de orde van Oranje Nassau) op 27 april 2012

 

Algemene Ledenvergadering in de kantine op 7 maart 2012

 

Yonex Kids Games in de Slagen op 28 januari 2012

 

Examens judo op 27 januari 2012

    groep 1

    groep 2

    groep 3

    Bram en Gertjan

 

Nieuwjaarsreceptie in de kantine van Zidewinde op 4 januari 2012

 

__________ 2011 __________

 

 

Algemene Ledenvergadering op 16 maart

 

Clubkampioenschappen Judo met seizzoenssluiting op 1 juli 2011

 

Examens judo op 17 juni 2011

    groep 1

    groep 2

 

Examens judo op 28 januari 2011

    groep 1

    groep 2

 

Nieuwjaarsreceptie in de kantine van Zidewinde op 5 januari 2011

 

__________ 2010 __________

 

Badminton jeugd vriendschappelijk tegen BC Vitesse 16 juli 2010

 

Patrick Blom haalt 5e Dan judo op 28 november 2010

 

Judo Clubkampioenschappen op 16 juli 2010

 

Badminton Clubkampioenschappen mei en juni 2010

 

Algemene Ledenvergadering op 24 maart 2010

 

__________ 2009 __________

 

Vriendschappelijk judo-toernooi in Sprang-Capelle op 17 oktober 2009

 

Examens judo op 3 juli 2009

    groep 1

    groep 2

 

Clubkampioenschappen judo op 27 maart 2009

    groep 1

    groep 2

    groep 3

 

Vriendschappelijk judo-toernooi in Geertruidenberg op 21 maart 2009

 

Jubilarissen op de Algemene Ledenvergadering op 11 maart 2009

 

Nieuwjaarsreceptie 2 januari 2009

 

__________ 2008 __________

 

Judo examens eerste groep op 19 december 2008

 

Judo examens tweede groep op 19 december 2008

 

Judo impressie derde groep op 19 december 2008

 

Sinterklaassurprise Tweede groep Badmintonjeugd op 4 december 2008

 

Sinterklaasspelavond Eerste groep Badmintonjeugd op 4 december 2008

 

Bowlen met de Badmintonjeugd op 3 juli 2008

 

Judo examens op 20 en 27 juni 2008

 

Nieuwe shirtjes voor onze tafeltennisers

 

Clubfeest in de Dreef op 16 mei 2008

 

Judotoernooi in sporthal Zidewinde op 19 april 2008

 

Clubkampioenschappen Judo 4 april 2008

 

Nieuwjaarsreceptie 4 januari 2008 in de kantine van sporthal Zidewinde

 

__________ 2007 __________

Judoles op basisschool Vaert op 6 november 2007 (Algemeen, Juf Corrie, Juf Els en Juf Suzan).

 

Judo Herfstvakantie 26 oktober 2007

 

Badminton-training Donderdag jeugd in oktober 2007

 

Judo Examen 22 juni 2007

 

Tafeltennis Clubkampioenschappen (dubbel) 22 juni 2007

 

Badmintontraining 22 juni 2007

 

Gemeentelijk ereteken Ad Verduijn

 

40 jarig jubileum van onze senioren in de Dreef te Dongen op 15 juni 2007

 

40 jarig jubileum van onze jeugd in de bowling te Waalwijk op 9 juni 2007

 

Zwarte band voor Michelle Wassink 3 juni 2007

 

Tafeltennistraining 11 mei 2007

 

Koninklijke Onderscheiding Hans van Oosterhout

 

Judo Clubkampioenschappen 16 maart 2007

 

Algemene Ledenvergadering in sporthal Zidewinde op 7 maart 2007

 

Judotoernooi in sporthal Zidewinde op 3 februari 2007

 

Trainingsgroepen Judo januari 2007

 

Nieuwjaarsreceptie 3 januari 2007 in de kantine van sporthal Zidewinde

 

__________ 2006 __________

 

Groepsfoto Judotoernooi 4 november 2006

 

Tafeltennis training 2006